![Dernek Başkanımız Mustafa Oymacı Isparta](thumbnail.php?file=pics/pics_haber/HBR_49383/988230c424ba354019dea7793ab957fe.jpg)
Dernek Başkanımız Mustafa Oymacı Isparta'da | GÜHAD
Dernek Başkanımız Mustafa Oymacı Isparta Gönül Dostları Musiki Derneği Konserinde
Dernek Başkanımız Mustafa Oymacı Isparta Gönül Dostları Musiki Derneği'nin davetlisi olarak Isparta'ya giderek 15-3-2014 tarihinde düzenlenen Halk Müziği Konseri'nde Derneğimizi temsil ederek Kıbrıs Türkülerinden örnekler sundu. Başkanımız konserde Mağusa Limanı, Oğlan Oğlan Gag Gidelim, Güzel Ayşem ve Bahcada Guzu isimli türküleri seslendirdi.